Privaatsuspoliitika

Tingimused ja eeskirjad (Privaatsuspoliitika) SouthSelling OÜ veebisaidi kohta

Viimati uuendatud: 25. September 2024

Tere tulemast Amazoni Kooli, mida haldab SouthSelling OÜ!

Need tingimused kirjeldavad reegleid ja eeskirju meie veebisaidi kasutamiseks, mis asub aadressil www.amazonikool.ee. Sisenedes sellele veebisaidile eeldame, et nõustute nende tingimustega. Palun ärge jätkake Amazoni Kooli veebisaidi kasutamist, kui te ei nõustu kõikide siin esitatud tingimustega.

1. Intellektuaalomandi õigused

Kui pole märgitud teisiti, kuuluvad SouthSelling OÜ-le ja/või selle litsentsiandjatele kõik intellektuaalomandi õigused kogu Amazoni Kooli materjalile. Kõik intellektuaalomandi õigused on kaitstud. Teil on õigus pääseda juurde Amazoni Kooli veebisaidile isiklikuks kasutamiseks vastavalt käesolevates tingimustes sätestatud piirangutele.

1. Piirangud

Teile kehtivad konkreetsed piirangud järgmistes valdkondades:

• Mis tahes Amazoni Kooli materjali avaldamine muudes meediakanalites;
  • Amazoni Kooli materjali müümine, all-litsentsimine ja/või muul viisil äriline kasutamine;
  • Mis tahes Amazoni Kooli materjali avalik esitamine ja/või näitamine;
  • Selle veebisaidi kasutamine viisil, mis võib kahjustada veebisaidi funktsionaalsust;
  • Veebisaidi kasutamine viisil, mis mõjutab kasutajate juurdepääsu veebisaidile.
  1. Teie sisu

Käesolevate tingimuste kohaselt tähendab “Teie sisu” mis tahes heli-, video-, tekstimaterjale, pilte või muud sisu, mida te otsustate sellel veebisaidil kuvada. Teie sisu kuvamisega annate SouthSelling OÜ-le loa selle kasutamiseks, paljundamiseks, kohandamiseks, avaldamiseks, tõlkimiseks ja levitamiseks mis tahes meediakanalis.

1. Tooteteave ja hinnad

Püüame pakkuda veebisaidil täpset ja ajakohast tooteteavet ja hindu. SouthSelling OÜ jätab endale õiguse muuta tooteteavet ja hindu igal ajal ilma ette teatamata.

1. Tellimuste vastuvõtmine ja tühistamine

Amazoni Kooli veebisaidi kaudu esitatud tellimused on ettepanekud toodete ostmiseks ja need alluvad meie kinnitusele. SouthSelling OÜ jätab endale õiguse keelduda mis tahes tellimuse vastuvõtmisest või selle tühistamisest mis tahes põhjusel, sealhulgas tooteteabe või hinnavigade tõttu.

1. Garantiid ja tagastused

Amazoni Kooli veebisaidilt ostetud toodete garantiid ja tagastused toimivad poolte kokkuleppel.

1. Kohaldatav õigus

Neid tingimusi reguleerib ja tõlgendatakse vastavalt Eesti seadustele ning te nõustute pöördumatult Eesti kohtute ainupädevusse.

Kasutades meie veebisaiti, nõustute järgima neid tingimusi. Kui te ei nõustu ühegi osa nendest tingimustest, palun ärge kasutage meie veebisaiti.

1. Amazoni Kooli e-posti listiga liitumine

Andes oma e-posti aadressi ja liitudes Amazoni Kooli e-posti listiga, nõustute saama SouthSelling OÜ-lt reklaammeile, uudiskirju ja muid teateid. Meie e-posti listiga saab liituda veebisaidil olevas liitumisvormis.

E-posti listi eesmärk on hoida teid kursis:

• Tooteuuendused: Saate teavitusi uute toodete, funktsioonide ja täiustuste kohta.
  • Eksklusiivsed pakkumised: Nautige juurdepääsu spetsiaalsetele kampaaniatele, soodustustele ja eksklusiivsetele pakkumistele, mis on saadaval ainult tellijatele.
  • Ettevõtte uudised: Püsige kursis Amazoni Kooli ja SouthSelling OÜ viimaste uudistega.

Saate oma e-posti eelistusi igal ajal hallata. Kui soovite Amazoni Kooli e-posti listist loobuda, saate seda teha, klõpsates “unsubscribe” lingil, mis on saadaval kõigis saadetud e-kirjades.

Me austame teie privaatsust ja e-posti aadressi käsitletakse kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga. Võtame vajalikke meetmeid teie andmete turvalisuse tagamiseks ja järgime andmekaitse eeskirju.

Amazoni Kool püüab pakkuda väärtuslikku sisu, ilma et see koormaks teie postkasti. Püüame hoida suhtlust mõistlikus sageduses, et hoida teid hästi informeerituna ilma tülinata.

Liitudes Amazoni Kooli e-posti listiga, kinnitate ja nõustute selle peatükis toodud tingimustega seoses e-posti suhtlusega.