fbpx
40h+
Videoid
Liitu kursusega

Amazoni koolituse müügitingimused

Koolituse müügitingimused

 

Keskkonna www.amazonikool.ee (edaspidi Veebileht) omanik on Scandinavian OÜ.

 

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehelt toodete ostmisel.

Veebilehel müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Teave toote kohta on esitatud Veebilehel vahetult toote juures.

 

Koolitusele registreerumine ja tellimuse vormistamine

Koolitusele registreerumiseks ehk toote tellimiseks tuleb Veebilehe e-poes lisada soovitud toode ostukorvi ja tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Seejärel kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või kaardiga. Arveldamine toimub eurodes.

Internetipõhise koolituse ostmisel antakse peale arve tasumist ligipääsu paroolid ning link koolitusele. Nende andmetega pääseb klient ostetud koolitustele ligi igal ajal alates tasumisest.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebilehe omaniku arvelduskontole. Kui tellimust ei ole võimalik täita, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Makseviisid

Maksta saab Eesti pangalinke ja kaardimakset kasutades, mida pakub Montonio Finance UAB. Scandinavian OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

 

Tellitud koolituse kasutamine

Kliendil on peale ligipääsu paroolide saamist õigus Veebilehele sisse logida ning materjale õppeesmärkidel kasutada seni kuni teenusepakkuja koolitamisega tegeleb – meie mõistes “eluaegselt”- tavaliselt võtab ettevõtte ülesehitamine kaks aastat aega – seega kui koolituskeskkond suletakse tegevuse lõpetamise tõttu, siis on koolituse ostjal õigus saada tuge pärast kursuse läbimist veel kahe aasta jookusl tasuta.

Materjalide kopeerimine, levitamine ja ilma loata kasutamine on keelatud.

 

Taganemisõigus

14-päevane tagastamisõigus kehtib juhul, kui koolitusel osaleja ei ole õppekeskkonda sisse loginud ja/või õppematerjale kasutanud.

Kui koolitusmaterjalid on koolitusel osaleja poolt juba avatud, siis vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole võimalik toodet tagastada ning taganemisõigus ei kehti.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see lehe lõpus toodud e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul koolituse tellimisest.

Veebileht tagastab kliendi pangakontole mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebileht vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel alates kauba üleandmisest ostjale.

Kui Veebilehelt ostetud tootel on puudused, mille eest Veebileht vastutab, parandab või asendab Veebileht puudusega toote.

Veebileht vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid vastavalt Isikuandmete kaitse ja privaatsuspoliitikale.

Veebileht edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Veebileht saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ja ostjal on igal ajal võimalik loobuda nendest, andes sellest teada lehe lõpus toodud e-posti aadressile või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile egle@amazonikool.ee