fbpx
40h+
Videoid
Osta kursus

KKK

1. Amazoni Koolitusel osalemine.

1.1.Amazoni Koolitusega saab liituda igal ajal, uued grupid alustavad iga kuu.

1.2. Amazoni Kool on Eesti Töötukassa ametlik koolituskaardi koostööpartner.

Koolitusperiood kestab  30 päeva koos hilisema eksami ning eluaegse jätkuva ligipääsuga koolitusele ning nõustamisel. Koolitus lõpeb eksami sooritamise ja tunnistuse väljastamisega.

2. Tasumine

2.1.Kas on võimalik tasuda koolituse eest osamaksetena?

Jah, koolituse eest on võimalik tasuda osamaksetena. Lisa koolitus ostukorvi ja maksevalikud avanevad sinu ees (järelmaks, kaardimakse, pangaülekanne).

2.2.Kas saan arve ettevõttele kodulehelt koolitust ostes?

Jah, on võimalik osta ettevõttele.

3. Koolitusprogrammi ülesehitus

3.1.Kuidas saan koolitusega alustada?

Saadame Sulle koolituse ligipääsu 1-3 tööpäeva jooksul pärast koolitusele registreerimist.

3.2.Kuidas koolitus reaalselt toimub, kas pean kohale tulema?

Koolitus toimub digitaalselt Sulle sobival ajal või Töötukassa klientidele iga kuu alguses.

3.3.Kas pärast koolituse läbimist saan koolituse materjalidele ligi?

Ligipääs koolituse materjalidele jääb alles ka pärast koolituse läbimist ja on seega igavene. Saad iga kell tagasi tulla ja sind huvitava peatüki uuesti üle vaadata. Lisaks täiendame ja uuendame aktiivselt ka infot, saad ligi ka uuemale infole.

3.4. Kuidas käib digiõppe puhul küsimuste esitamine?

Küsimusi saab esitada koolituskeskkonnas

3.5.Kas saan koolituse lõpus tunnistuse?

Koolitus lõpeb eksamiga ning väljastame koolituse läbimise tunnistuse. Lõpetamiseks ja õpiväljundi hindamiseks peab õpilane läbima digitaalse lõpueksami (sisaldab nii valikvastuseid kui analüütilist osa). Õpilane saab eksami kohta individuaalset tagasisidet soorituse, läbimise või mitte-läbimise kohta. Tunnistus väljastatakse pärast eksami edukat sooritamist. Tunnistus vastab Haridus- ja Teadusministri määrusega kinnitatud Täienduskoolituse standardile.

3.6.Kas tuge saab ka koolituse ajal ja pärast koolitust?

Tuge saab koolituse ajal Facebook grupis, kus küsimustele vastab grupi koordinaator koos ekspertide abiga.
Igal esmaspäeval toimub Facebook live, kus saab küsimustele vastused juhendajatelt otse. Eraldi on kaks vestlusgruppi nii alustajatele kui edasijõudnutele.
Iga kuu viimasel reedel on Mastermind Zoom`i vahendusel, siis vaatame juba põhjalikumalt sisse iga õpilase progressi. Samuti on võimalus tooteideed valideerida koos juhendaja Egle Raadikuga.

6. Ettevalmistus koolituseks

6.1.Kas mul peab olema loodud enda ettevõte enne koolituse algust?

Ei pea, ettevõtte saab luua ka pärast koolituse läbimist.

6.2.Kas mul peab olema toode, mida soovin müüa Amazonis enne koolituse alustamist?

Ei pea, koolituse käigus õpid põhjalikku tooteotsingut tegema, et leida enda jaoks sobiv toode. Kui sul toode olemas, siis õpid tegema turu-uuringut, mille käigus tuvastad konkurente, klientide nõudlust ja huvi toote vastu.

5. Kas ma õnnestun?

5.1.Mis on õnnestumise protsent?

Õnnestumise protsenti on keeruline öelda, tegemist on ettevõtlusega nagu ikka.
Küll aga saame lisada mõningad andmed uuringust, mille viisime läbi detsembris 2022 Amazoni Kooli õpilaste seas.
9 inimest 10-st on tegeleb aktiivselt Amazoni ettevõtlusega ja 50% teeb seda veel oma põhitöö kõrvalt.
Kui alustad koolitusega, on kõik need vilistlased sinu kogukond ja kinnises Facebook grupis on Sul võimalus ka nende poolset tuge saada oma teekonnal.

Amazoni platvormil globaalne ettevõtlus on samasuguste alustamise protsentidega nagu tavaline ettevõtlus- ettevõtluses proovitakse mitut erinevat ala enne kui leitakse see päris enda oma. Tavaline on, et esimese aasta teeb julgelt 50% ettevõtlust, siis avades uusi uksi läbi õppimise ja koostööparnterite, minankse edasi võibolla sidusaladele, aga suur osa jääb ka Amazoni peale. Tavaline on et päris 3-5 aasta pärast teeb puhast Amazoniplatvormil igapäevaste toodete tootearendust ja nende turundust umbes 10% alustajatest ning see on nii ka ükskõik millises muus ettevõtlussektoris. Seega ei erine me teistest muul viisl kui see, et saame kiiremini kasvada ja skaleerida ning eestlastele me enamasti üldse ei müügi, kui just Euroopa amazoni ei tule.

6. Miks valida Amazoni Kool?

6.1.Mis on AK eelised konkurentide ees?

TASUTA eluaegne tugi, mastermind, FB kogukond, eestikeelne põhjalik struktureeritud koolitus, iga esmaspäev LIVE küsimustele vastamised.

6.2.Miks tulla koolitusele?

KINDEL TÖÖKOHT TULEVIKUS: Kõikide muutuste keskel on vajalik ümberprofileerumine kriisikindla tööhõive jaoks, ehk harida end e-kaubanduse valdkonnas. Selle koolitusega kindlustate endale töökoha tulevikus, sest järjest enam Eesti ettevõtteid otsivad ka enda kollektiivi e-kaubanduses pädevaid inimesi aga neid ei ole kuskilt leida. Koolitus valmistab Sind täiesti ette kasvõi siis e-kaubanduse spetsialistina töötamiseks.

OMA ETTEVÕTE: See ärimudel on end juba 7 aastat tõestanud. Eestis on palju Amazoni-ettevõtjaid ning nüüd on ka Sinul soov alustada. Kuna teema on keerukas ja vajab õppimist, on kulukate vigade vältimiseks väga vajalik kogenud ettevõtja koolituse läbimine, et enda firma kiiremini ja valutumalt edule suunata.