KKK

1. Amazoni Koolitusel osalemine.

Amazoni Kooli veebikursusega saab liituda igal ajal –  alati sinule sobival ajal ning läbida asukohavabalt sinule parimas tempos.

Oled enda isiklik ajaplaneerija ja distsiplineerija ühes sel Amazoni teekonnal koos meie sinule jagatud teadmiste ja kogemustega.

2. Tasumine

2.1. Kuidas käib veebikuruse eest tasumine?

Kursusega liitumiseks palun tee makse allolevatel rekvisiitidel:

Konto: EE302200221067254461
Saaja: Scandinavian OÜ
Selgutus: Amazoni Kool + liituja nimi

Makse sooritamise järgselt kirjuta palun egle@amazonikool.ee ja saadame sulle ligipääsu veebikursuse koolitusekeskkonda!

2.2.Kas saan arve ettevõttele kodulehelt koolitust ostes?

Jah – veebikursust on võimalik osta ka ettevõttele. Selleks anna meile vaid oma soovist teada.

3. Veebikursuse ülesehitus

3.1.Kuidas saan Amazoni Kooli veebikursusega alustada?

Saadame sulle koolituskeskkonna ligipääsu 1-3 tööpäeva jooksul pärast veebikursusele registreerimist (makse laekumist).

3.2.Kuidas koolitus reaalselt toimub – kas pean kohale tulema?

Koolitus toimub digitaalselt veebikursuse formaadis sulle sobival ajal ja asukohas iseseisvalt.

3.3.Kas ka pärast veebikursuse läbimist saan koolituse materjalidele veel ligi?

Ligipääs koolituse materjalidele jääb alles ka pärast koolituse läbimist – ja on seega igavene. Saad iga kell tagasi tulla ja sind huvitava peatüki uuesti üle vaadata.

3.4. Kuidas käib digiõppe puhul küsimuste esitamine – kas mul on selleks võimalus?

Käesolev veebikursus on iseseiseva õppega.

Kui vajad aga siiski pärast veebikursuse läbimist privaatset konsultatsiooni, kirjuta egle@amazonikool.ee ja leiame sulle aja.

Konsultatsioonil saad vastuse kõikidele oma küsimustele, sh tooteidee valideerimine (kas sinu leitud ideega on hea mõte turule minna või mitte).

Konsultatsioon on tasuline ja maksab 300 € + km / tund.

20min konsultatsioon on sulle TASUTA. See on sulle parem lahendus, kui sul peaks olema vaid üksikud küsimused.

Kirjuta meile ja leiame sulle kindlasti sobivaima lahenduse.

3.5.Kas saan koolituse lõpus tunnistuse?

Soovi korral on võimalus sooritada koolituse lõpus ka eksam ning selle eduka sooritamise korral väljastame koolitust läbimist tõendava tunnistuse.

Lõpueksam sisaldab nii valikvastuseid kui analüütilist osa. Õpilane saab eksami kohta individuaalset tagasisidet soorituse, läbimise või mitte-läbimise kohta.

Tunnistus vastab Haridus- ja Teadusministri määrusega kinnitatud Täienduskoolituse standardile.

4. Ettevalmistus koolituseks

4.1.Kas mul peab olema loodud enda ettevõte enne koolituse algust?

Ei pea, ettevõtte saab luua ka pärast koolituse läbimist.

4.2.Kas mul peab olema toode, mida soovin müüa Amazonis enne koolituse alustamist?

Ei pea, koolituse käigus õpid põhjalikku tooteotsingut tegema, et leida enda jaoks sobiv toode. Kui sul toode olemas, siis õpid tegema turu-uuringut, mille käigus tuvastad konkurente, klientide nõudlust ja huvi toote vastu.

5. Kas ma õnnestun?

Mis on õnnestumise protsent? Õnnestumise protsenti on keeruline öelda, tegemist on ettevõtlusega nagu ikka.

Amazoni platvormil globaalne ettevõtlus on samasuguste alustamise protsentidega nagu tavaline ettevõtlus – ettevõtluses proovitakse mitut erinevat ala enne kui leitakse see päris enda oma.

Tavaline on, et esimese aasta lõpuks teeb julgelt 50% õpilastest ettevõtlust, seda siis kas Amazonis või hoopiss mõnes teises ettevõtlus keskkonnas.

Tavaline on, et tugev 10% alustajatest tegutseb ka 3-5 aasta pärast igapäevaselt täiskohaga Amazonis – see on tavaline ettevõtluse valdkonnas õnnestumise protsent.

Pidama jäävad ainult need, kellel on tahet, julgust ning väsimatut õppimishimu.

Seega ei erine me teistest muul viisil kui see, et saame kiiremini kasvada ja skaleerida ning eestlastele me enamasti üldse ei müügi.

6. Miks valida Amazoni Kool?

6.1.Mis on Amazoni Kooli eelised konkurentide ees?

Amazoni Kooli koolitusprogramm on:

• ainus eestikeelne Amazoni koolitus Eestis
  • ligipääs koolitusmaterjalidele on eluaegne
  • kõige põhjalikum Amazoni koolitus Eesti turul
  • kasu leiavad nii täiesti algajad kui ka ise varasemalt omal käel alustanud Amazoni-ettevõtjad

6.2.Miks tulla koolitusele?

KINDEL TÖÖKOHT TULEVIKUS: Kõikide muutuste keskel on vajalik ümberprofileerumine kriisikindla tööhõive jaoks, ehk harida end e-kaubanduse valdkonnas. Selle koolitusega kindlustate endale töökoha tulevikus, sest järjest enam Eesti ettevõtteid otsivad ka enda kollektiivi e-kaubanduses pädevaid inimesi aga neid ei ole kuskilt leida. Koolitus valmistab Sind täiesti ette kasvõi siis e-kaubanduse spetsialistina töötamiseks.

OMA ETTEVÕTE: See ärimudel on end juba 7 aastat tõestanud. Eestis on palju Amazoni-ettevõtjaid ning nüüd on ka Sinul soov alustada. Kuna teema on keerukas ja vajab õppimist, on kulukate vigade vältimiseks väga vajalik kogenud ettevõtja koolituse läbimine, et enda firma kiiremini ja valutumalt edule suunata.