Koolitajad

Egle Raadik

Minu teadmised ja oskused pärinevad 8+ aastasest töökogemusest Amazonis. Olen asutanud 3 Amazoni platvormifirmat, mille käive on üle miljoni dollari, ning koolitanud ja veetnud sadu tunde e-kaubanduse teemadel koolitustel seminaridel ja konverentsidel üle maailma. Oleme koos äripartneri Ivan Goncheviga laiendanud oma äritegevust Eesti piiridest väljapoole – Amazoni. Meie meeskond ja mina oleme tooteid arendanud ja müünud ​​üle kuue aasta.

Selle ajaga oleme läbi töötanud sadu tooteideid ja jõudnud 4 miljonilise aastakäibeni ning teinud Eesti suurima Amazoni ettevõtte EXIT.

Kõik meie teadmised on sinu käsutuses Eesti kõige põhjalikumal Amazoni koolitusel Amazoni Kool.

Ivan Gonchev

Amazonis müügikogemus 6 aastat. Põhiteadmised: tootearendus, logistika, tootmine, äriprotsessid.

Oleme koos äripartneri Egle Raadikuga laiendanud oma äritegevust ka väljapoole Eesti piire – Amazoni. Meie meeskond ja mina oleme tooteid arendanud ja müünud ​​üle 8 aasta. Selle aja jooksul oleme läbi töötanud sadu tooteideid ja jõudnud 4 miljonilise aastakäibeni ning teinud Eesti suurima Amazoni ettevõtte EXIT.

Teet Telgma

Olen e-kaubandusega tegelenud alates aastast 2016 ning Amazoniga hakkasin aktiivsemalt tegelema alates 2020. Minu igapäevaseks tegevuseks on tooteportfelli haldamine, mis sisaldab siis tooteotsingut, tehastega suhtlemist, listingute loomist, tellmiste koostamist, cashflow jälgimist, PPC jälgimist.

Põhimõttelist kõigega kursis olemist, et ühte toodet edukalt turule tuua ning portfelli arendada.

Käinud läbi ka erinevad koolitused ning kõige parema koolituse saad kindlasti kui asjaga tegelema hakkad.

Daniel Šestak

Olen Amazoniga rohkem seotud olnud alates 2020. aastast. Söön ja hingan Amazoni hommikust õhtuni.

Läbinud kõikvõimalikud Amazoni kursused, peamiselt PPC valdkonnas.

Igapäevaselt töötan koos tootjatega, et arendada tooteid, luua ja hallata PPC-kampaaniaid, luua kirjete jaoks meediat ja hallata portfelle.