40h+
Videoid
Osta kursus

Esinemised

13. septembril kell 18.00

TASUTA Amazoni kooli veebiseminar: “Kui suuri käibeid teevad tooted Amazonis ja kuidas ma saaksin ise neid müüma hakata?” Eelregistreerimine üritusele SIIN!

28. septembril  kell 15:45 Tallinna Ettevõtluspäeva raames seminar teemal “7 karmi viga Amazonis müümisel”.  Eelregistreerimine üritusele SIIN!

5. oktoober 10:00 Amazoni ettevõtluse tutvustamine Egle Raadik-Gonchev eesti keeles koos sünkroontõlkega vene keelde.  Zoom– venekeelne kogukond. Eelregistreerimine üritusele SIIN!

6. oktoober 14:00 Amazoni ettevõtluse tutvustamine Egle Raadik-Gonchev eesti keeles – Zoom – Harjumaa, Pärnu, Hiiumaa – eestikeelne kogukond. Eelregistreerimine SIIN!

18. oktoobril kl 15-17.00 Koolitus Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris. Koolitus Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori inkubantidele asub SIIN!

 

 

Tee Märjamaa lähedalt pisikesest külast Amazoni miljonikäibega ettevõtjaks on olnud kurviline ja auklik. Egle on inspireeriv naisettevõtja, kes globaalse e-kaubanduse fanaatikuna ning mitme brändiomanikuna jagab oma teadmiseid ning kogemusi hea meelega ka teistele.

Eesti Amazoni kogukonna ühe eestvedajana omab ta pikaajalist avaliku esinemise kogemust nii teles kui raadios, seminaridel ja kui ka konverentsidel.

 

 

Võta Eglega ühendust ning lepi kokku tema etteaste järgmisel seminaril, konverentsil või inspiratsiooniüritusel.